STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Stomatologia estetyczna to stosunkowo nowa specjalność mająca na celu poprawę wyglądu zębów jak i całej twarzy.

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że NASZ UŚMIECH JEST NASZĄ WIZYTÓWKĄ

Dlatego w naszej klinice dbamy o to aby efekt leczenia był zawsze wysokoestetyczny. Stosujemy nowoczesne zabiegi stomatologiczne, ale zawsze zwracamy uwagę na końcowy efekt estetyczny naszego leczenia. Najlepszą oceną, ale też nagrodą - jest UŚMIECH naszego pacjenta.

W naszej klinice stosujemy leczenie stomatologiczne interdyscyplinarne, ponieważ takie leczenie to najnowsze światowe wymagania i trendy.

W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów proponujemy podstawowe jak i wysokozaawansowane techniki stomatologii estetycznej:

  • licówki porcelanowe – efekt i piękno naturalnych zębów
  • porcelanowe odbudowy utraconych tkanek zęba, minimalnie inwazyjne – inlays, onlays, endokorony, korony częściowe, korony całkowite
  • wysokoestetyczne kompozytowe odbudowy zębów – z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów
  • piaskowanie zębów - usuwania osadu i przebarwień koron zębowych powstałych od kawy, herbaty, palenia tytoniu
  • higienizacja zębów – profilaktyczny kompleksowy zabieg oczyszczania kamienia, osadów, połączony z zabiegiem remineralizacji szkliwa
  • wybielanie zębów martwychpo leczeniu kanałowym, po urazach jak i przebarwionych z przyczyn nieznanych
  • wybielanie zębów – w systemie gabinetowym np. jednoseansowy zabieg wybielania przy użyciu lampy BEYOND

Umów wizytę!
 

Wybielanie lampą BEYOND
Proste i skuteczne wybielanie zębów przy użyciu lampy BEYOND, które możemy wykonać na jednym seansie w naszych gabinetach.

Kilka słów o metodzie BEYOND:
Zabieg ten stosujemy, aby zlikwidować naturalne przebarwienia spowodowane spożywaniem barwników w pokarmie, na przykład w kawie i herbacie. Część z nich osadza się powierzchniowo na szkliwie i możemy je usuwać poprzez stosowanie różnych środków (past) czyszczących. Duża część zanieczyszczeń wnika wgłąb struktury zęba i te właśnie możemy usunąć stosują metodę BEYOND.

Polega ona na nałożeniu specjalistycznego żelu na zęby (na bazie nadtlenku wodoru) i aktywowanie go poprzez przefiltrowane światło akceleratora BEYOND. Nadtlenek wodoru poprzez penetrację wchodzi w reakcję z "przebarwieniami", które są rozbijane na mniejsze i utlaniane. Zabieg trwa od 45 do 60 minut. Efekt pięknych, rozjasnionych zębów utrzymuje się średnio przez 2 lata - zależy to oczywiście od trybu życia pacjenta.

Zapraszamy na promocyjne zabiegi Beyond w piątki w cenie 499 zł!