IMPLANTOLOGIA

Implanty zębowe to dziś już sprawdzony sposób na odbudowę utraconych zębów, możliwości swobodnego gryzienia oraz, a może przede wszystkim, na powrót dobrego samopoczucia i podniesienie samooceny z powodu odzyskania UŚMIECHU.

Implant jest tytanową śrubą w kształcie korzenia zęba, która jest wszczepiana bezpośrednio w kość szczęki lub żuchwy. Wraz z koroną protetyczną przymocowaną za pomocą łącznika do implantu tworzy pełny ząb.

Tytan jest materiałem całkowicie biozgodnym, co oznacza że jest on w 100% tolerowany przez organizm. Dzięki niesamowitej wytrzymałości tytanu, implanty są idealnym rozwiązaniem w celu przywrócenia funkcji żucia i naturalnego uśmiechu.

Jest wiele firm produkujących implanty, wśród których firma Dentsply i jej implanty Astra Tech, może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym licznymi badaniami naukowymi, co z kolei pozwala naszym pacjentom uzyskać DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ na zastosowane implanty.

W naszej klinice stosujemy 3 systemy implantologiczne:

  • implanty Astra Tech
  • implanty Alfa Bio
  • implanty Neobiotech

Przed wykonaniem zabiegu implantologicznego planujemy jego rodzaj, ilość implantów oraz możliwości odbudowy kości - jeżeli taka jest potrzebna - w oparciu o zdjęcia 3D kości szczęk pacjenta.

Umów wizytę!