Gdynia, ul. Redłowska 52/8
Godziny otwarcia »
Rejestracja pod numerami telefonów:
» 58 765 00 68
» 605 499 005
 

IMPLANTOLOGIA


Implanty zębowe to dziś już sprawdzony sposób na odbudowę utraconych zębów, możliwości swobodnego gryzienia oraz, a może przede wszystkim, na powrót dobrego samopoczucia i podniesienie samooceny z powodu odzyskania UŚMIECHU. 

Implant jest tytanową śrubą w kształcie korzenia zęba, która jest wszczepiana bezpośrednio w kość szczęki lub żuchwy. Wraz z koroną protetyczną przymocowaną za pomocą łącznika do implantu tworzy pełny ząb. 

Tytan jest materiałem całkowicie biozgodnym, co oznacza że jest on w 100% tolerowany przez organizm. Dzięki niesamowitej wytrzymałości tytanu, implanty są idealnym rozwiązaniem w celu przywrócenia funkcji żucia i naturalnego uśmiechu.

Jest wiele firm produkujących implanty, wśród których firma Dentsply i jej implanty Astra Tech, może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym licznymi badaniami naukowymi, co z kolei pozwala naszym pacjentom uzyskać DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ na zastosowane implanty. 

W naszej klinice stosujemy 3 systemy implantologiczne:
  • implanty Astra Tech w cenie 3 000 zł ,
  • implantyAlfa Bio – w cenie 2 500 zł
  • implanty Neobiotech - w cenie 2 000 zł
  • zabiegi odbudowy kości z wykorzystaniem materiałów kościozastępczych w cenie od 1 000 do 5 000 zł w zależności od rozległości procedury.

Przed wykonaniem zabiegu implantologicznego planujemy jego rodzaj, ilość implantów oraz możliwości odbudowy kości, jeżeli taka jest potrzebna, w oparciu o zdjęcia 3D kości szczęk pacjenta.